Notice: Trying to get property 'is_field' of non-object in /home/parasy/public_html/wp-content/plugins/stike-toolkit/redux/ReduxCore/inc/extensions/import_export/import_export/field_import_export.php on line 47
سامانه مودیان - گروه نرم افزاری پاراسای

اتصال به سامانه مودیان

براساس قانون از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ تمامی شرکت‌های حقوقی و از تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ اشخاص حقیقی ملزم به ارسال اطلاعات و صورتحساب های خود (فاکتور فروش) به سامانه مودیان هستند و اینکار میبایست یا از طریق شرکت های معتمد مالیاتی انجام شود و یا به صورت مستقیم از نرم افزار حسابداری مودی به این سامانه ارسال گردد.

ارسال صورتحساب

به کمک نرم افزار حسابداری پاراسای میتوانید صورتحساب های الکترونیکی خود را به سامانه مودیان ارسال کنید و دیگر نیاز نیست برای ارسال صورتحساب از معتمدین مالیاتی کمک بگیرید و  هزینه پرداخت کنید. 

استعلام صورتحساب

شما می توانید پس از ارسال صورتحساب های الکترونیکی خود به سامانه مودیان، از وضعیت فاکتورهای ارسالی استعلام بگیرید.همچنین امکان ابطال،اصلاح،برگشت از فروش نیز موجود می باشد.

فایل اکسل فاکتورها

یکی دیگر از روش های ارسال به این صورت است که شما می توانید ابتدا فایل اکسل فاکتورهای خود را تهیه کنید و این فایل را وارد نرم افزار کرده و از طریق آن، اقدام به ارسال فاکتورها به سامانه مودیان کنید.

راه اندازی و اجرا

تیم پشتیبان پاراسای، تمامی مراحل ثبت نام در سامانه مودیان ازجمله تشکیل پرونده، دریافت گواهی امضا، دریافت شناسه یکتا، دریافت شناسه کالا و خدمات را انجام می دهد.

سوالات متداول درباره سامانه مودیان

نرم افزار حسابداری پاراسای با قابلیت اتصال به سامانه مودیان به شما این امکان را داده است که فاکتورهای فروش خود را بنا به انتخاب خود به سامانه مودیان ارسال کرده و از وضعیت ارسال صورتحساب ها مطلع شوید.

جریمه عدم ثبت نام در سامانه مودیان یا عدم استفاده از پایانه های فروشگاهی،حافظه مالیاتی،شناسه یکتای مالیاتی و استفاده از حافظه مالیاتی یا واگذاری حافظه مالیاتی خود به دیگران عبارت است از :

پرداخت 10 درصد از مجموع مبلغ فروش یا 2 میلیون تومان وجه (هر کدام بیشتر باشد) به سازمان امور مالیاتی

ابتدا باید وارد درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی به نشانی my.tax.gov.ir شوید و ثبت نام کنید و برای خود پرونده مالیاتی ایجاد کنید و سپس شناسه یکتای حافظه مالیاتی خود را دریافت کنید.

لازم به ذکر است تمامی این مراحل توسط تیم پشتیبان شرکت انجام می گیرد.

شما می توانید کلید عمومی و خصوصی خود را به کمک برنامه OpenSSl دریافت کنید و سپس کلید عمومی را در کارپوشه مودیان مالیاتی بارگذاری نمایید.

لازم به ذکر است تمامی مراحل ثبت نام و دریافت شناسه یکتا و کلید عمومی توسط گروه پشتیبان شرکت صورت می گیرد.

پشتیبانی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 14 و 16 الی 18:30

و روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 14 می باشد.

برای مشاهده لیست تمامی نرم افزار های پاراسای به قسمت فروش نرم افزار مراجعه نمایید.همچنین در این قسمت می توانید لیست برخی از مشتریان ما را نیز مشاهده کنید.

سوالات متداول درباره <span>سامانه مودیان</span>